Koolijuhi aasta kokkuvõte: „Soovin kõigile meeldivat suve!”
Koolijuhi aasta kokkuvõte
Meie kooli 33. õppeaasta kokkuvõttes võib öelda, et üldiselt läks hästi. Oli palju meeldivaid ja meeliülendavaid hetki, mis jäävad kauaks meelde ja seda aastat kaunistama. Kõik selle aasta aktused, kontserdid ja temaatilised kooliüritused võib julgelt tunnistada kordaläinuteks, olid hästi ettevalmistatud ja korraldatud ning teenisid auga oma eesmärki.