Meie kool

Tööpakkumised

Kuressaare Vanalinna Kool otsib oma koostöisesse kollektiivi järgmiseid kolleege:

- füüsikaõpetaja (0,4)
- poiste liikumisõpetuse õpetaja (0,3)

- kunstiõpetuse õpetaja (0,5)
- vene keele õpetaja (1)

- haridustehnoloogi (0,5)

• Õpetajate haridustehnoloogia-alane nõustamine, koolitamine (infotunnid, sisekoolitused jmt) ja juhendamine ning juhend- ja metoodiliste materjalide koostamine digivahendite rakendamiseks õppeprotsessis.
  • Õpetajate ja õppijate digipädevuste arendamine ja monitooring
  • Digiõppevara loomise, kohandamise ja jagamise korraldamine ning selleks sobiva õpikeskkonna rakendamine ja haldamine.
  • Ettepanekute tegemine õppeasutuse digitaristu kaasajastamiseks ning rakendamiseks õppeprotsessis.
  • Haridustehnoloogia-alastes arendustegevustes, projektides, uuringutes ja koostöövõrgustikes osalemine.
  • Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia-alaste trendide, vahendite ja võimaluste seire  ning teavitus õppeasutuses.
  • Organisatsiooni arengut suunavate dokumentide koostamisel osalemine (sh digiplaani koostamine ja õppekavaarendus) ning õppeasutuse esindamine digitehnoloogia-alastes küsimustes.

Omalt poolt pakume:

• võimalust panustada kooli arendustegevusse
  • toredat ja toetavat kollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi suurepärases keskkonnas
  • motiveerivaid koolitusi

- füüsikaõpetaja (0,4)
- poiste liikumisõpetuse õpetaja (0,3)

- kunstiõpetuse õpetaja (0,5)
- vene keele õpetaja (1)

- haridustehnoloogi (0,5)