Meie kool

Tunnustused

Saare maakonna hariduskonverentsil 29.augustil Kuressaare HAriduse koolis tunnustati parimaid haridustöötajaid.

Saare maakonna aasta haridustegu 2024 on Kuressaare Vanalinna Kooli renoveerimine! Suur tänu kõigile, kes renoveerimisse panustasid! Aitäh koolijuht Tõnu Erin!

Aasta tugispetsialist 2024 on Leelo Laus ja aasta huvialaõpetaja Anne Nelis!

Meie nominendid: aasta klassiõpetaja kategoorias Kairi Pihel, aasta klassijuhataja kategoorias Ene Grass, aasta põhikooli aineõpetaja kategoorias Külli Põldma.

Oleme teie kõigi üle väga uhked! Palju õnne!

Täpsemalt saab lugeda meie kooli renoveerimisest ja tunnustusest Saaremaa Teatajast ning Saaremaa valla kodulehelt.

Aasta tugispetsialist 2024 on Leelo Laus ja aasta huvialaõpetaja Anne Nelis!

Oleme teie kõigi üle väga uhked! Palju õnne!