Toitlustamine

Toitlustusjuht Marliin Haamer, tel 5302 4430

Koolilõunad valmivad meie koolisöökla tublide töötajate käe all. Koolitoit on õpilastele tasuta, riik koos ov-ga kompenseerib õpilaste koolitoitu 1,15 euro ulatuses.

Õpetajad ja teised koolitöötajad tasuvad registreeritud söögikordade eest kord kuus Saaremaa vallavalitsuse arve alusel.

Iga päev saab sööklas EL koolikava toetusel tasuta koolipiima/keefiri, 1.–5. klassi õpilastele lisandub puu- ja juurvili.

Toitlustusjuht Marliin Haamer, tel 5302 4430

Toitlustamise nädal 15.04-19.04
Esmaspäev
15.04