3.a tõi maakonna koolide näitemängupäevalt GRAND PRIX 29. märts Piret Seema

eisipäeval, 28. märtsil toimus Kuressaare Nooruse koolis Saare maakonna koolide näitemängupäev 2023 „Mõtetes on lugusid…”. Oma etendustega astusid lavale maakonna koolide 1.-4. klasside ja 5.-9. klasside parimad etendused.

Vanalinna kooli esindas 3.a klass etendusega “Nööp, kes kaotas poisi”. Etenduse aluseks on Andrus Kivirähu samanimeline jutuke, mille seadis lavale 3. a klassi õpetaja Kadi Tänav(Tänak). Hoogne, toredate laulude ja muusikavalikuga ning vahvate pillimeestega etendus pälvis žürii tähelepanu ja sai 1.-4. klasside arvestuses grand prix! Lisaks tunnustatid individuaalse eripreemiaga Elise Kesküla toredat päikeseprillidega tuvi rolli ning näitlejapreemiaga Riko Rehi nööbi rolli ja õpetaja Kadi pälvis parima lavastaja preemia!

Lavastuses osalesid: Sebastian Mäeots, Riko Rehi, Elise Kesküla, Eva Nelis, Triin Laurimaa, Cristiin Sepp, Loreen Muruvee, Emily Kärner, Rosanna Ränk, Jennifer Maisalu, Reio-Laur Ivanov, Emilia Lember, Sebastian Mäeots, Reiko Vips, Liisa Vanin, Oskar Välja, Kevin Sisask, Mihkel Mändmaa, Robin Vahter, Mairold Raudsepp, Marcus Unus.

Helitehnikuna abistas huvijuht Piret Seema.

Kiitus ja õnnesoovid 3. a klassile ning õpetaja Kadi Tänav(Tänakule)!

Helitehnikuna abistas huvijuht Piret Seema.

Kiitus ja õnnesoovid 3. a klassile ning õpetaja Kadi Tänav(Tänakule)!