8.B tõi maakonna koolide JÄLJENDUSVAADENDILT GRAND PRIX! 21. aprill Piret Seema

Kolmapäeval, 19. aprillil toimus Kuressaare kultuurikeskuses Saaremaa koolide JÄLJENDUSVAADEND 2023, mille korraldajaks oli Luce Kool. Laval esitati erinevates vanusegruppides (1.-3. kl; 4.-6. kl; 7.-9. kl; 10.-12. kl) kokku 28 omanäolist etteastet.

Meie suureks üllatuseks tunnistas žürii, kuhu kuulusid Kuressaare teatri näitlejad Jürgen Gansen ja Markus Habakukk ning sotsiaalvaldkonna nõustaja Kairit Lindmäe, kõigi kavade seast GRAND PRIX vääriliseks Vanalinna kooli 8.b klassi kava “Kesköödisko”, juhendaja Piret Seema!

Fotol 8.b grupp: Robert Paul McCarthy, Keitlin Hallik, Lisandra Luik, Alicia Peegel, Piret Seema (juhendaja), Tarel Lakovitš, Enardo Merelaid, Kristjan-Ado Tiivits,  Rasmus Reinaru, Rome Post, Mattis Vaher, Aren Mäeorg, (pildilt puudub) Lisandra Püüa.

Noorimas vanusegrupis (1.-3. kl) saavutas tubli III koha 2.b klassi kava “Chantaje”, juhendajad õpetaja Madli Varik, Anete Arikas, Stella Tamm ja õpilasi toetas konkursil õpetaja Eldin Lember!

Kava esitasid: Anete Arikas, Stella Tamm, Hannaly Tšedreki.

Teises vanuserühmas (4.- 6. kl) esindas kooli 4.b klassi hoogne tantsunumber “Handclap”, juhendaja Kairi Pihel. Kava esitasid: Liisa Riismaa, Ida-Mari Narbona, Ketlin Kask, Lisandra Tarkus, Carmen Johanson, Kätriin Lees, Sander Mägi, Marcus Songisepp, Kaisa Sagor.

Kiitus kooli esindanud õpilastele ja suur, suur tänu juhendajatele!

Vanalinna koolil on au korraldada järgmisel kevadel maakonna koolide JÄLJENDUSVAADEND 2024!

Kava esitasid: Anete Arikas, Stella Tamm, Hannaly Tšedreki.

Kiitus kooli esindanud õpilastele ja suur, suur tänu juhendajatele!