Uudised

8.b tüdrukute Laura-Lii ja Kristeli kirivööd õpilastööde vabariiklikul virtuaalnäitusel "Loovalt käsitöö- ja kokakunstist" vol 4 28. mai Piret Seema


 

Eesti Käsitööõpetajate Selts "Aita" korraldas virtuaalsele õpilastööde näituse "Loovalt käsitöö- ja kokakunstist" vol 4!

Suur tänu käsitööõpetajale Tiia Kütile, kes saatis näitusele meie kooli 8.b klassi tüdrukute Laura-Lii Lemmkülli ja Kristel Tammeoru loovtööna valminud väga kaunid Kaarma kirivööd. Tüdrukute loovtöö juhendaja oli õpetaja Tiia Kütt.

Kiitus tüdrukutele kannatlikkuse ja suure töömahuga kirivööde valmistamise eest!

Teisi näituse töida ja Laura-Lii ning Kristeli kirivööd leiad sellelt lehelt https://sites.google.com/view/eksaitavol4/k%C3%A4sit%C3%B6%C3%B6/7-9-klass/iv-grupp-saare-p%C3%A4rnu-viljandi-valga-p%C3%B5lva-v%C3%B5rumaa?authuser=0

Eesti Käsitööõpetajate Selts "Aita" juhatus saatis juhendaja Tiia Kütile näitusel osalemise eest virtuaalse tänukirja.

Palju õnne tüdrukutele ja õpetaja Tiiale!

 

 

Eesti Käsitööõpetajate Selts "Aita" korraldas virtuaalsele õpilastööde näituse "Loovalt käsitöö- ja kokakunstist" vol 4!

Suur tänu käsitööõpetajale Tiia Kütile, kes saatis näitusele meie kooli 8.b klassi tüdrukute Laura-Lii Lemmkülli ja Kristel Tammeoru loovtööna valminud väga kaunid Kaarma kirivööd. Tüdrukute loovtöö juhendaja oli õpetaja Tiia Kütt.

Kiitus tüdrukutele kannatlikkuse ja suure töömahuga kirivööde valmistamise eest!

Teisi näituse töida ja Laura-Lii ning Kristeli kirivööd leiad sellelt lehelt https://sites.google.com/view/eksaitavol4/k%C3%A4sit%C3%B6%C3%B6/7-9-klass/iv-grupp-saare-p%C3%A4rnu-viljandi-valga-p%C3%B5lva-v%C3%B5rumaa?authuser=0

Eesti Käsitööõpetajate Selts "Aita" juhatus saatis juhendaja Tiia Kütile näitusel osalemise eest virtuaalse tänukirja.

Palju õnne tüdrukutele ja õpetaja Tiiale!