Uudised

Anni Tuuling saavutas Hundu Cupil III koha 01. aprill Piret Seema


Saaremaa judokad osalesid 23. märtsil Keilas toimunud rahvusvahelisel Hundu Cupil. Oleme väga uhked, et meie kooli 5.b klassi neiu Anni Tuuling, võitis kehakaalus kuni 42 kg U12 vanuseastmes pronksmedali!

Anni alustas judoga alles selle õppeaasta septembris ja on näidanud üles kiiret arengut ja tahet selle alaga tegeleda.

https://saartehaal.postimees.ee/7986787/saaremaa-judokad-said-hundu-cupil-kulda-ja-pronksi

Palju õnne Annile ja tema treenerile Mario Väinale!

Saaremaa judokad osalesid 23. märtsil Keilas toimunud rahvusvahelisel Hundu Cupil. Oleme väga uhked, et meie kooli 5.b klassi neiu Anni Tuuling, võitis kehakaalus kuni 42 kg U12 vanuseastmes pronksmedali!

Anni alustas judoga alles selle õppeaasta septembris ja on näidanud üles kiiret arengut ja tahet selle alaga tegeleda.

https://saartehaal.postimees.ee/7986787/saaremaa-judokad-said-hundu-cupil-kulda-ja-pronksi

Palju õnne Annile ja tema treenerile Mario Väinale!