Meie lood

Õpilastööde almanahh "Tähtsad asjad III" 03. oktoober Anni Haandi


"Tähtsad asjad III"

Kuressaare Vanalinna Kool tähistab 2023/24 õppeaastal 30. juubelit ning sellega seoses ilmus ka kooli almanahh "Tähtsad asjad III". 

Traditsiooniliselt on almanahhi kogutud õpilaste viimase, kolmanda aastakümne parimad ja erilisemad tööd. Kogumikust leiate luulet, proosalugusid ja erinevates tehnikates loodud kunstiteoseid. Lisaks on kogumiku lõpus ka infot meie kooli vilistlastest ja töötajatest.
 

Mõnusat avastamist!

 

"Tähtsad asjad III"

Kuressaare Vanalinna Kool tähistab 2023/24 õppeaastal 30. juubelit ning sellega seoses ilmus ka kooli almanahh "Tähtsad asjad III". 

Traditsiooniliselt on almanahhi kogutud õpilaste viimase, kolmanda aastakümne parimad ja erilisemad tööd. Kogumikust leiate luulet, proosalugusid ja erinevates tehnikates loodud kunstiteoseid. Lisaks on kogumiku lõpus ka infot meie kooli vilistlastest ja töötajatest.
 

Mõnusat avastamist!