Kooli raamatukogus loovtööna valminud näitus orhideedest 09. veebruar Piret Seema

Igal aastal on 8. klassi õpilastel vaja teha loovtöö. 8.b klassi neiud Mia-Liisa Ivanov, Alina Lysa ja Birgit Lebedev alustasid oma töö tegemisega juba eelmisel suvel. Juunis ja juulis liikusid nad koos oma juhendaja, õpetaja Ene Grassiga mitmeid tunde ringi Kasti lahe ääres, et pildistada seal kasvavaid orhideesid. Tänaseks on loovtöö sealmaal, et kõik huvilised saavad kaunite orhideedega lähemalt tutvust teha, külastades kooli raamatukogu seintele üles pandud näitust. Tüdrukute tehtud piltidel on võimalik näha 18 erinevat orhideed.

Info edastas õpetaja Ene Grass.

Info edastas õpetaja Ene Grass.