Lõppes 3. klasside ujumise kursus 19. jaanuar Piret Seema

Neljapäeval, 18. jaanuaril tunnustati kõiki meie 3. klasside õpilasi, kes osalesid edukalt ujumise algõpetuse kursusel. Õpilased said sõnalise tunnustava kiituse ka direktor Tõnu Erinilt ja õppejuht Anni Haandilt.

Ujumisõpetaja Kersti Tiidermann andis õpilastele kätte diplomid ning kiitis ja julgustas ka edaspidi oma ujumisoskusi täiendama. Parimad said lisaks diplomile ka ujumisoskust tõendava märgi.
Suur tänu ujumise õpetaja Kersti Tiidermann ja klassijuhatajad Kristina Kalf ja Eldin Lember!