Maakonna etlejate konkursilt laureaadi tiitel ja eripreemia 07. veebruar Piret Seema

7. veebruaril toimus Hariduse koolis maakondlik 4.-6. klasside etlejate konkurss. Vanalinna kooli esindasid Riko Rehi 4.a (juh Kadi Tänav(Tänak)), Õie-Ann Tšernobrovkin 5.a, Ats Gregor Kasin 6.a ja Kirke Sink 6.a (juh Ene Grass). Kiitus teile kõigile!

Žürii tunnustas Rikot särava ja selge etlemise eest laureaadi tiitliga ja Õie-Anni proosa esitust eripreemiaga! Palju, palju õnne!

Suur, suur tänu juhendajatele Kadi Tänav(Tänakule) ja Ene Grassile!

Suur, suur tänu juhendajatele Kadi Tänav(Tänakule) ja Ene Grassile!