Matemaatikavõistluselt NUPUTA kõrge III koht 01. detsember Piret Seema

Neljapäeval, 30. novembril toimus maakonna matemaatikavõistlus “NUPUTA”. 5.-6. klasside arvestuses osales 11 võistkonda ja 7. klasside arvestuses 8 võistkonda. Vanalinna kooli esindas võistlustel kolm võistkonda.

Õnnitlused ja kiitus KVK I võistkonnale, kuhu kuulusid Mihkel Tamm (5.a), Kaur Kask (5.a), Ats Gregor Kasin (6.a), Reio Toom (6.a) väga tubli III koha saavutamise eest! Õpilaste juhendajad Girta Tang ja Liana Heinsoo.

Kiitus kooli esindamise eest KVK 5.-6. klasside II võistkonnale, kuhu kuulusid Rasmus Tamm (5.b), Sebastian Turja (5.b), Getter Aavik (6.b), Õnne-Mari Viherpuu (6.b) ja 7. klasside võistkonnale: Markus Lember (7.a), Mairold Org (7.a), Siim Sander Tamm (7.a). Juhendajad Ene Grass, Liana Heinsoo ja Külli Põldma.

Suur tänu ja kiitus kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Suur tänu ja kiitus kõigile osalejatele ja juhendajatele!