Meie kooli kodutütred noppisid ringkonna üritustelt auhinnalisi kohti 01. märts Piret Seema

Vanalinna kooli kodutütred on edukalt osalenud mitmel ringkonna üritusel. Lauamängude päeval, mis toimus 19. veebruaril, saavutas Rebecca Lilian Nelis kabes 1. koha ja Laura Turja tubli 3. koha doubbles ning  doominos esindas rühma Alicia Peegel.

Viktoriinis, mis toimus 10.-11. märtsil Muhus, osalesid Laura Turja, Nora-Liisa Viherpuu, Alicia Peegel ja Rebecca Lilian Nelis. Tubli võistkond saavutas auhinnalise 3. koha!

Kiitus ja õnnesoovid meie kodutütardele!

Aitäh rühma juhendajale, õpetaja Tiia Kütile!

Info edastas Tiia Kütt.

Kiitus ja õnnesoovid meie kodutütardele!

Aitäh rühma juhendajale, õpetaja Tiia Kütile!

Info edastas Tiia Kütt.