Merlyn Tamm sai maakondlikul Liivide konkursil žürii poolt tunnustatud 04. aprill Piret Seema

Teisipäeval, 4. aprillil toimus Kuressaare teatris maakondlik vendade Liivide etlemiskonkurss. Konkursil tuli esitada peast üks vabal valikul luuletus või proosapala Juhan või Jakob Liivilt ja teine pala ühelt Liivi preemia saanud autorilt.

Vanalinna kooli esindas Merlyn Tamm 9.b klassist. Merlyni proosapala “Printsess” (autor Tõnu Õnnepalu) esitus sai žürii poolt märgitud ja märgatud!

Kiitus ja õnnesoovid Merlynile! Aitäh juhendaja Erina Küürale!

Kiitus ja õnnesoovid Merlynile! Aitäh juhendaja Erina Küürale!