MK koolinoorte D-kl kergejõustiku MV-lt toodi koju mitu I kohta 24. mai Piret Seema

Neljapäeval, 23. mail toimusid Pöide kooli staadionil Saare maakonna koolinoorte meistrivõistlused D-klassi kergejõustikus.

Meie kooli võistkonda kuulusid:

TÜDRUKUD

1. Rosanna Ränk 4.a

2. Cristiin Sepp 4.a

3. Getter Gull 4.b

4. Eliisa Tuisk 4.b

5. Marie Meltsas 3.b

6. Stella Tamm 3.b

POISID

1. Reio-Laur Ivanov 4.a

2. Markus Unus 4.a

3. Robin Jõeveer 4.b

4. Kaspar Kaasik 4.b

5. Kenneth Pärgma 4.b

6. Karl Robin Rüütel 3.a

Kõik lapsed olid väga tublid ja andsid endast parima. Poisid noppisid võistlustelt ka medaleid. Robin Jõeveer saavutas kaugushüppes I koha, Reio-Laur Ivanov palliviskes I koha ja Karl-Robin Rüütel 60 m jooksus II koha.

Lisaks jooksid 60m jooksus ennast finaali ka Marie Meltsas ja Reio-Laur Ivanov ning mõlemad said 4. kohad.

Ühispildil esimeses reas Getter, Eliisa, Karl-Robin, Kaspar, Cristiin, Mariie, Stella;

Vahel: Markus ja Rosanna;

Kivil seisavad: Robin, Reio-Laur, Kenneth.

Info edastas Kadi Tänav(Tänak).

Kiitus ja õnnesoovid kogu võistkonnale! Suur tänu õpetaja Kadi Tänav(Tänakule) õpilaste juhendamise ja toetaise eest!

Meie kooli võistkonda kuulusid:

TÜDRUKUD

1. Rosanna Ränk 4.a

2. Cristiin Sepp 4.a

3. Getter Gull 4.b

4. Eliisa Tuisk 4.b

5. Marie Meltsas 3.b

6. Stella Tamm 3.b

POISID

1. Reio-Laur Ivanov 4.a

2. Markus Unus 4.a

3. Robin Jõeveer 4.b

4. Kaspar Kaasik 4.b

5. Kenneth Pärgma 4.b

6. Karl Robin Rüütel 3.a

Vahel: Markus ja Rosanna;

Kivil seisavad: Robin, Reio-Laur, Kenneth.

Info edastas Kadi Tänav(Tänak).