Uudised

Oliver Lillepärg – vabariikliku etlejate konkursi laureaat 21. veebruar Piret Seema


Reedel, 17. veebruaril toimus Kuressaare teatris vabariiklik etlemiskonkurss, kus oli au osaleda ka meie kooli tublidel etlejatel Õie-Ann Tšernobrovikinil ja Oliver Lillepärjal 4.a klassist. Mõlemad said meie koolis 8. veebruaril toimunud maakondlikul etlejate konkursil tunnustatud laureaadi tiitliga ning kutsuti osalema ka vabariiklikule konkursile.

Konkurss toimus kolmes vanuseastmes ja osalejad olid oma maakondade parimad 4.–12. klasside õpilased üle Eesti.

Nooremas vanuseastme üheks laureaadiks kuulutati Oliver Lillepärg!

Kiitus mõlemale tublile osalejale ja palju õnne Oliverile ning õpilaste juhendajale õpetaja Tiiu Murrule!

Konkursist täpsemalt saab lugeda Saarte Hääle artiklis https://saartehaal.postimees.ee/7715189/saaremaa-etlejad-palvisid-kolm-laureaaditiitlit

Reedel, 17. veebruaril toimus Kuressaare teatris vabariiklik etlemiskonkurss, kus oli au osaleda ka meie kooli tublidel etlejatel Õie-Ann Tšernobrovikinil ja Oliver Lillepärjal 4.a klassist. Mõlemad said meie koolis 8. veebruaril toimunud maakondlikul etlejate konkursil tunnustatud laureaadi tiitliga ning kutsuti osalema ka vabariiklikule konkursile.

Konkurss toimus kolmes vanuseastmes ja osalejad olid oma maakondade parimad 4.–12. klasside õpilased üle Eesti.

Nooremas vanuseastme üheks laureaadiks kuulutati Oliver Lillepärg!

Kiitus mõlemale tublile osalejale ja palju õnne Oliverile ning õpilaste juhendajale õpetaja Tiiu Murrule!