Teise streiginädala info!!! 27. jaanuar Anni Haandi

Hea koolipere,
haridustöötajate nädalane streik ei ole andnud selgeid vastuseid valitsuselt, mistõttu paljud koolid üle Eesti jätkavad streigiga. Kuressaare Vanalinna Koolis jätkab streiki 22 õpetajat.

• Esmaspäeval ja teisipäeval toimuvad 5.-9. klasside tunnid kas koolis Upal või veebis.
  • Palun kindlasti jälgida oma tunniplaane Stuudiumis, kus ja millised tunnid teie koolipäeval toimuvad! Tunniplaanid saadetakse klassidele Stuudiumi vahendusel hiljemalt pühapäeva lõunaks.
  • Kooli ja koju jõudmiseks on pandud liikuma koolibussid.
  • 1.-4. klasside õppetöö Upal algab kolmapäeval, 31.01, II poolaasta tunniplaani alusel.

Loodame tekkinud olukorra kiiret lahenemist ning tavapärase õppetöö jätkumist!

Hea koolipere,

• Kooli ja koju jõudmiseks on pandud liikuma koolibussid.

Loodame tekkinud olukorra kiiret lahenemist ning tavapärase õppetöö jätkumist!