Tunnustati kunstivõistlusel MINU SAARE MAA osalejaid 05. juuni Piret Seema

Saaremaa Kunstistuudio korraldatud kunstivõistlusel MINU SAARE MAA oli sel aastal osavõtt väga aktiivne ja võistlusele saadeti 226 erinevat tööd.  Esindatud oli erinevaid tehnikaid ja stiile. Kõige noorem osaleja oli 3-aastane ja vanem 17-aastane.

Meie kooli esindasid oma kunstitööga Agnes Metsmaa 7.a, Kristiina Mägi 7.a, Isabel Võhma 7.a, Hanna-Grete Usin 7.b ja Adeele Arikas 8.a. Lisaks osales meie kooli õpilasi ka kunstikooli ridades.

Agnese, Kristiina ja Hanna-Grete töid premeeriti žüriisse kuulunud kunstnike töödega.

Erakooli Anne poolt oli ka kõigile viiele tüdrukule kinkekaart kunstikursusel osalemiseks.

Õpetaja Ene Pidmann soovib osalenud tüdrukutele edu kunstivallas ja ilusat suve!

Info edastas õpetaja Ene Pidmann.

Kiitus ja õnnesoovid osalejatele ning suur tänu õpetaja Ene Pidmannile!

Näitus on Saaremaa Kunstistuudio II korrusel avatud kuni 1. augustini!

Minge kindlasti vaatama ja toredat näituseelamust!

Info edastas õpetaja Ene Pidmann.

Kiitus ja õnnesoovid osalejatele ning suur tänu õpetaja Ene Pidmannile!

Näitus on Saaremaa Kunstistuudio II korrusel avatud kuni 1. augustini!

Minge kindlasti vaatama ja toredat näituseelamust!