Ümber “linnapea” teatejooksult koolide arvestuses parim võistkond! 21. aprill Piret Seema

21. aprillil toimus Kuressaare lossipargis Saaremaa Spordiliidu poolt korraldatud „Ümber „linnapea“ teatejooks“.

Koolide arvestuses saavutas võidu Kuressaare Vanalinna kooli võistkond!

Võistkonnas jooksid: Enardo Merelaid 8.b, Elise Säde Pihkva 9.b, Kristofer Johannes Arula 9.b, Erko Bõstrov 9.b, (pildilt puudub) Joosep Õispuu 9.a!

Palju õnne tublidele välejalgadele ja juhendajatele õpetaja Edgar ja Tiiu Haavikule!

Koolide arvestuses saavutas võidu Kuressaare Vanalinna kooli võistkond!