VIII Debora Vaarandi etluskonkurss "Kasvasin kesk kadakaid" 01. oktoober Anni Haandi

1. oktoobril toimus Saaremaa Gümnaasiumis VIII Debora Vaarandi etluskonkurss "Kasvasin kesk kadakaid".

Vanalinna kooli esindas 4 õpilast. Žürii tunnustuse pälvisid Eliisabet Usin (5.b kl) - ilmeka jutustaja preemia, kingituseks "Uustulndi poiste riimid" (juh Kairi Pihel) ja Ats Gregor Kasin (6.a kl) - Lembit tundis oma tädi ära, kingituseks "Uustulndi poiste riimid" (juh Ene Grass).

Lisaks esindasid kooli väga hästi Õie-Ann Tšernobrovkin (5.a kl, juh Tiiu Murd) ja Kirke Sink (6.a kl, juh Ene Grass).

Suur tänu juhendajatele ja raamatukoguhoidja Kerli Kelderile, kes õpilasi konkursil toetas!

Žüriisse kuulusid Lembit Uustulnd (kirjanik), Elen Pärtel-Saar (Kuressaare teatri administraator) ja Laine Lehto (Saaremaa Gümnaasiumi õpetaja). Etlejaid hinnati vanusegruppides: 4.-8. kl ja 9.-12. kl. Fotol tunnustuse saanud osalejad ja žürii.