Vaarandi konkursilt koguti preemiaid 10. oktoober Piret Seema

Teisipäeval, 8. oktoobril  Saaremaa Gümnaasiumis toimunud IX Debora Vaarandi konkursil „Kasvasin kesk kadakaid“ esindasid Vanalinna kooli: Riko Rehi 5.a, Triin Laurimaa 5.a, Eliisabet Usin 6.b, Õie-Ann Tšernobrovkin 6.a ja Ats Gregor Kasin 7.a.

Vaarandi konkursil laureaate välja ei valita, vaid jagatakse erinevaid preemiaid. Sel korral kuulusid žüriisse: Triino Lest, Mikk Saarela, Piret Juht ja Minni Meisterson.

Nooremas vanuseastmes (5. - 7. kl) andis žürii välja 9 preemiat, millest 3 tuli meie etlejatele:

• Riko Rehi – saarlase eripreemia (juhendaja Kadi Tänav(Tänak))
  • Eliisabet Usin – särava ja veenva esituse preemia ( juhendaja Ene Grass)
  • Ats Gregor Kasin – parim jutustaja luulekeeles (juhendaja Erina Küüra)

Kiitus kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Palju õnne premeeritutele!

• Riko Rehi – saarlase eripreemia (juhendaja Kadi Tänav(Tänak))
  • Eliisabet Usin – särava ja veenva esituse preemia ( juhendaja Ene Grass)
  • Ats Gregor Kasin – parim jutustaja luulekeeles (juhendaja Erina Küüra)

Kiitus kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Palju õnne premeeritutele!