Maakonna 4. klasside parim ettelugeja on Teele Lanno 14. oktoober Piret Seema

Esmaspäeval, 14. oktoobril toimus Saare maakonna koolide 4. klasside ettelugemise võistlus, kus žürii tunnistas parimaks ettelugejaks Teele Lanno Vanalinna kooli 4.b klassist. Palju õnne Teelele!

Teele juhendaja on õpetaja Eldin Lember ja valmistuda aitas ka asendusõpetaja Anne Pruul. Suur tänu teile!

Vanalinna kooli esindasid võistlusel veel kolm väga tublit ettelugejat: Anete Arikas ja Delisa Nurja 4.b kl (juh Eldin Lember) ning Klaus Nellis 4.a kl (juh Kristina Kalf).

Teisel fotol on Klaus, Teele ja Delisa. Fotolt puudub Anete Arikas.

Teele esindab Saare maakonda vabariiklikul finaalvõistlusel, mis toimub 19. oktoobril Tallinnas, Eesti Lastekirjanduse Keskuses.

Kiitus kõigile osalejatele ja suur tänu juhendajatele!

Maakondliku võistluse korraldaja oli Liilia Kõiv Saare Maakonna Keskraamatukogust.

Teisel fotol on Klaus, Teele ja Delisa. Fotolt puudub Anete Arikas.

Kiitus kõigile osalejatele ja suur tänu juhendajatele!