1. klassides toimus vahva hambaprojekt 20. mai Piret Seema

Esmaspäeval, 13. mail käisid 1.A ja 1.B õpilastel tunnis külalised Kuressaare Hambakliinikust. Abiarst Gendra Allikmaa rääkis lastele tervete hammaste saladusest. Abiarstiga kaasas olid ka laboris hetkel praktikal viibivad Triinu Rajanok ja Britten Perm.

Lapsed kuulasid suure huvi ja tähelepanelikkusega, miks peab hammaste eest hoolitsema juba varakult. Neil tuli meelde jätta 5 olulist reeglit, et hambad püsiksid terved.

Toimus ka väike suuline viktoriin, kus üheskoos leiti õiged vastused. Kujutava tegevuse tunnis värvisime guaššidega hambajäljendid ja voolisime plastiliinidega väikesed "hambapaharetid".

Olid väga toredad tunnid! Suur tänu külalistele!

Info edastas õpetaja Tiiu Murd. Fotod Tiiu Murd ja Kairi Pihel.

Suur tänu 1. klasside õpetajatele vahva ja õpetliku ettevõtmise eest!

Olid väga toredad tunnid! Suur tänu külalistele!

Info edastas õpetaja Tiiu Murd. Fotod Tiiu Murd ja Kairi Pihel.

Suur tänu 1. klasside õpetajatele vahva ja õpetliku ettevõtmise eest!