4.a on algklasside näitemängupäeva LAUREAAT 15. aprill Piret Seema

Reedel, 12. aprillil toimus Kuressaare Hariduse koolis maakonna algklasside näitemängupäev.  Palju, palju õnne Vanalinna kooli 4.a klassile ja õpetaja Kadi Tänav(Tänakule)!

Õpilaste ja õpetaja koostööna sündinud näidendile "Kooli mõistatus", omistati  LAUREAADI tiitel!

Lisaks tunnustati näitlejapreemiaga Triin Laurimaad! Palju õnne!

Eelnevalt on etendust saanud nautida nii Vanalinna kooli õpilased kui ka tänulik Südamekodu publik ja 4.a lapsevanemad.

Aitäh, armas 4.a ja õpetaja Kadi!

Erineval ajal antud etenduste fotosid näed: https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720316224415

Sel korral viis Grand Prix koju Orissaare Gümnaasiumi 4. kl „Ennemuistsed jutud Reinuvader Rebasest" (juhendajad Kai Paasoja, Janne Hints)

Võrdsed LAUREAADID olid:

Lümanda PK 1. kl „Veider koolipäev” (juhendaja Kairit Kiisla)

Kuressaare Nooruse Kooli 3.c kl „Pintselsabad” (juhendaja Anu Rand)

Kuressaare Vanalinna Kooli 4.a kl „Kooli mõistatus” (juhendaja Kadi Tänav (Tänak))

Lisaks tunnustati näitlejapreemiaga Triin Laurimaad! Palju õnne!

Aitäh, armas 4.a ja õpetaja Kadi!

Võrdsed LAUREAADID olid:

Lümanda PK 1. kl „Veider koolipäev” (juhendaja Kairit Kiisla)

Kuressaare Nooruse Kooli 3.c kl „Pintselsabad” (juhendaja Anu Rand)