Fotokonkurss MUNA 2024 tulemused 30. aprill Piret Seema

Peale kevadpühi ootas õpilasesindus oma meilile fotosid värvilistest pühademunadest. Laekus 25 toredat fotot ja paarilt autorilt suisa kaks tööd ning ka üks ühistöö.

Konkursil osalesid: Melissa-Mirell Mänd 1.a, Laura Aavik 1.a, Liisbet Nelis 1.a, Natali Tarvis 1.a, Richard Siim 1.a, Grete Laura Näälik 1.b, Eliise Mets 1.b, Mathias Kaju 1.a ja Sebastian Kaju 3.b, Robben Rumm 1.b, Aleks Voksepp 1.b, Henri Kull 1.b, Karolin Hallik 2.b, Lotta Kukk 3.b, Lisandra Koor 3.b, Oskar Kallas 3.b, Stella Tamm 3.b, Silver Hunt 3.b, Hetty Kallas 5.a, Õie-Ann Tšernobrovkin 5.a, Miia Lee Tael 8.b ja õpetajad Liisi Lõo, Tuuli Käiro, Piret Seema.

Aitäh ja kiitus ilu loojatele! Suur tänu lapsevanematele, kes oma laste tööde saatmisel abiks olid!

Kuna hääletamise periood jäi liialt lühikeseks, siis pikendasime seda jooksvalt ning selle aja jooksul kogusid kõige rohkem hääli järgmised fotod:

I koht - Aleks Voksepp 1.b - Värvilised munadepühad (65 häält)

II koht - Henri Kull 1.b - Fotokollaaž (37 häält)

III koht - Lotta Kukk 3.b -  Korv kuke ja pardipojaga – (23 häält)

4. koht - Miia Lee Tael 8.b - Taimede jäljed värvitud munadel – (22 häält)

5. koht - Robben Rumm 1.b - Munad puuõõnsuses – (18 häält)

6.-7. koht - Oskar Kallas 3.b - Lumikellukesed ja munad –  (17 häält)

6.-7. koht - Õie-Ann Tšernobrovkin 5.a - Krookused ja muna - (17 häält)

I koht - Aleks Voksepp 1.b - Värvilised munadepühad (65 häält)

II koht - Henri Kull 1.b - Fotokollaaž (37 häält)

III koht - Lotta Kukk 3.b -  Korv kuke ja pardipojaga – (23 häält)

4. koht - Miia Lee Tael 8.b - Taimede jäljed värvitud munadel – (22 häält)