Kohvik Kuldne Aken oli väga edukas 19. september Piret Seema

Pühapäeval, 15. septembril toimunud Õunakohvikute Päeval oli koolis avatud kohvik Kuldne Aken. Meie renoveeritud maja osutus nii populaarseks, et kui abilised õpilased olid külalised metsõunte abil üle lugenud, said nad kokku 903 kohvikulist. Kindlasti lipsas mõnu ka ilma lugemata läbi! Oli väga tore, palju sigimist-sagimist ja positiivset emotsiooni täis päev!

Maja käisid uudistamas siin õppinud või töötanud inimesed, paljud kuressaarlased, lapsevanemad, õpilased ja muidu huvilised, kes said osa ka meie raamatulaadast, kokatädide, õpetajate, lapsevanemate ja õpilaste poolt valmistatud heast ja paremast.

Suur tänu kõigile külalistele ja kohvikulistele!

Suur tänu kõigile, kes kohvikut toetasid ja selle toimumisse oma aega, võimalusi ja oskusi panustasid!

Kooli personalile: Kairi Pihel, Tiiu Murd, Ene Grass, Aimi Kirsch, Tiiu Haavik, Edgar Haavik, Kädy Ansel, Kadi Tänav(Tänak), Maila Aaslaid, Tõnu Erin, Anni Haandi, Anne Noot, Gunnar Usin, Erina Küüra, Madli Varik, Liisi Lõo, Külli Põldma, Girta Tang, Ülle Pihelpuu, Maris Jaaksaar, Viktoria Lõhmus, Reene Kanemägi, Kati Sokko, Eve Kuusk, Kristina Kalf, Katrin Perova, Janika Valdmann, Kerli Kelder, Liana Heinsoo, Anne Pruul.

Õpilastele: Karmo Ool, Adeele Arikas, Kätriin Kivistik, Anete Arikas, Miia-Liisa Ivanov, Marcus Songisepp, Õie-Ann Tšernobrovkin, Triin Laurimaa, Reiko Vips, Riko Rehi, Liisa Vanin, Emilia Lember, Markus Unus, Klaus Nellis, Mirjam Kreis, Sebastian Turja, Jorven Aru.

Lapsevanemetele ja nende abilistele: Mari-Liis Nellis, Ahto Nellis, Triin Raamat, Merili Rüütel, Kristi Turja, Kairi Aru, Elen Sink, Liis Madisson-Maisla, Eeva Prei, Kristiina Goidin, Signe Roos, Maivi Luks, Merili Rüütel, Karmen Jõeäär, Regina Lember, Aile Aedma, Astrid Aedma, Piret Kreis, Tiit Kreis.

Ja suur tänu kõigile lapsevanemtele, kes ametlikult kohikusse müüjaks ei registreerunud, aga olid ettevalmistustöödel või kohvikus oma lastele abiks ja toeks!

Sügava tänutundega!

huvijuht

Piret Seema

Suur tänu kõigile külalistele ja kohvikulistele!

Sügava tänutundega!

huvijuht