Pühapäeval, 15. septembril ootab teid külla Õunakohvik KULDNE AKEN 10. september Piret Seema

MTÜ Kuressaare Vanalinna Kooli Arenguselts kutsub kõiki Saaremaa Toidufestivali programmi raames pühapäeval, 15. septembril kell 12.00-17.00 tutvuma renoveeritud ajaloolises hoones asuva Kuressaare Vanalinna Kooliga.
Kooli avaras aatriumis on avatud heategevuslik kohvik Kuldne Aken, mille teenitud tulu läheb koolile väga vajaliku helitehnika uuendamise fondi.

Kohvikus pakume kokatädide valmistatud maitsvat suppi. Õpetajate, hoolekogu ja lastevanemate poolt valmistatud soolaseid ja magusaid küpsetisi ning kindlasti on menüüs ka midagi erilist. Kohvik on küll siseruumis, aga ilusa ilmaga saab ostetud head ja paremat nautida ning sõbraga keksu mängida ka meie värviküllases sisehoovis.
Kohapeal heategevuslik raamatulaat ja lugemisnurk.

Majatuurid pererahva eestvedamisel: kell 12.30; 13.30, 14.30, 15.30.
Hea külaline! Soovime, et meie uue maja põrandad jäävad peale pikka päeva sama ilusaks, kui peale remonti, siis palume vahetada jalanõusid (võtad ise kaasa) või käia sokkides. Erandkorras pakume siniseid susse.

Lisaks on võimalus kooli võimlas 12.00-14.00 osaleda sportlikes tegevustes. Võimlasse võta kindlasti kaasa vahetusjalanõud või oled sokkides.

KULDEN AKEN ootab teid külla!

Kohapeal heategevuslik raamatulaat ja lugemisnurk.

Majatuurid pererahva eestvedamisel: kell 12.30; 13.30, 14.30, 15.30.

KULDEN AKEN ootab teid külla!