Sünnipäevanädala vilistlastunnid 20. september Piret Seema

Kooli sünnipäevanädala raames kutsusime tundidesse oma kooli vilistlasi, kes  jagasid vanema astme õpilastele muljeid oma edasisest teekonnast peale Vanalinna kooli lõpetamist.

Piret Pärn andis ülevaate oma õppimisest Kuressaare Ametikooli kujundusgraafiku erialal ning seal avanenud põnevatest võimalustest ja saavutustest.

Loona-Maria Blank muljetas elamusterohkest õpilasvahetuse aastast USA-s, kuhu ta kandideeris FLEX programmi kaudu.

Hans-Peter Grass rääkis oma tööst väga erinevatel laevadel - maailma suurimal kaubalaeval, politsei-ja piirivalvelaeval ning naftaplatvormide päästelaeval.

Laura Priske esitles väga huvitavat slaidiprogrammi oma neljast elamise, töötamise ja õppimise aastast kaugel Islandil ning vahetus üliõpilasaastast Rootsis, Malmös.

Suur tänu, et leidsite aega ja tulite sisustama meie tunde! Kindlasti sai nii mõnigi noor innustust ja mõtteid ning teadmise, et tulevik on iga noore enda teha ning see nõuab julgust ja ettevõtlikkust.

Aitäh! Ootame teid taas külla!

Info panid kokku Liisi Lõo ja Piret Seema.

Aitäh! Ootame teid taas külla!

Info panid kokku Liisi Lõo ja Piret Seema.