Uudised

Tubli tulemus bioloogiaviktoriinilt "Siniroheline Maa" 06. mai Piret Seema


Lõpule jõudis bioloogiaviktoriin "Siniroheline Maa". Võistlus toimus kolmes voorus: I voor 1.–7. aprill 2024, II voor 8.–14. aprill 2024 ja III voor 15.–21. aprill 2024. Igas voorus tuli lahendada 15 ülesannet. Esimene voor keskendus taimedele, teine loomariigile ning kolmanda vooru ülesanded käsitlesid inimest ja teda ümbritsevat maailma.

Kokku võttis Siniroheline maa 2024 viktoriinist osa 915 õpilast 73-st erinevast koolist. Esikolmiku moodustasid Laura Mellik (9. klass Ääsmäe Põhikool),  Krita Kilumets (8. klass Kuressaare Hariduse Kool) ja Silvia Nafthal (9. klass Gustav Adolfi Gümnaasium).

Meie kooli 9.a klassi õpilane Sten Markus Pihlas saavutas üldjärjestuses välja toodud 100 enim punkte teeninud õpilase hulgas auväärse 20. koha

Kiitus ja õnnesoovid Sten Markusele!

https://e-oppekeskus.ee/wp-content/uploads/2021/04/Uldjarjestus-2024.pdf

Meie koolist osalesid mõne vooru ülesannete lahendamisel veel Sander Samlik (9.a), Mari-Ann Lipu (9.b), Markus Lember (7.a), Siim Sander Tamm (7.a) ja Liisbeth Kalm (9.b).

Aitäh kõigile, kes kooli esindasid!

Info edastas õpetaja Reene Kanemägi.

Suur tänu juhendajale, õpetaja Reene Kanemägile!

 

Lõpule jõudis bioloogiaviktoriin "Siniroheline Maa". Võistlus toimus kolmes voorus: I voor 1.–7. aprill 2024, II voor 8.–14. aprill 2024 ja III voor 15.–21. aprill 2024. Igas voorus tuli lahendada 15 ülesannet. Esimene voor keskendus taimedele, teine loomariigile ning kolmanda vooru ülesanded käsitlesid inimest ja teda ümbritsevat maailma.

Kokku võttis Siniroheline maa 2024 viktoriinist osa 915 õpilast 73-st erinevast koolist. Esikolmiku moodustasid Laura Mellik (9. klass Ääsmäe Põhikool),  Krita Kilumets (8. klass Kuressaare Hariduse Kool) ja Silvia Nafthal (9. klass Gustav Adolfi Gümnaasium).

Meie kooli 9.a klassi õpilane Sten Markus Pihlas saavutas üldjärjestuses välja toodud 100 enim punkte teeninud õpilase hulgas auväärse 20. koha

Kiitus ja õnnesoovid Sten Markusele!

https://e-oppekeskus.ee/wp-content/uploads/2021/04/Uldjarjestus-2024.pdf

Meie koolist osalesid mõne vooru ülesannete lahendamisel veel Sander Samlik (9.a), Mari-Ann Lipu (9.b), Markus Lember (7.a), Siim Sander Tamm (7.a) ja Liisbeth Kalm (9.b).

Aitäh kõigile, kes kooli esindasid!

Info edastas õpetaja Reene Kanemägi.

Suur tänu juhendajale, õpetaja Reene Kanemägile!