1.-8. klasside koolilõpu piknik 07. juuni Piret Seema

Fotosid toimunud koolilõpu piknikust näed siit: https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720318089095/

1.-8. klasside koolilõpu piknik toimub teisipäeval, 11, juunil kell 11.00 - 14.00.

Busside sõidugraafik eraldi Stuudiumis.

• Algklassid saabuvad varem ja lähevad enne algust oma klassiruumi
  • Iga klass saab kooli poolt kringli ja joogi
  • Piknikutekid korraldavad klassid ise
  • Võta veel kaasa midagi maitsvat, et seda sõpradega jagada
  • Enne söömist (11.00-13.00) 8 sportlikku töötuba, läbi viivad õpetajad, kes pole 1.-8. kl klassijuhatajad
  • Töötubades liiguvad koos klassijuhatajatega:

1.a ja 5.a    3.a ja 7.a

1.b ja 5.b    3.b ja 7.b

2.a ja 6.a    4.a ja 8.a

2.b ja 6.b     4.b ja 8.b

Plaan B - vihma korral tegevused klassiruumis: lauamängud; seltskonnamängud; näksimine - korraldavad klassijuhatajad.

Lisainfo:

Pikniku kuulutusel ei ole märgitud lapsevanemaid, kuna me ei sea osavõttu lapsevanemale kohustuslikuks ja ei suuda ka kõiki vastu võtta.
Kui on soov osaleda, siis kokkuleppel klassijuhatajaga on abi oodatud. Korraga on koolihoovis 300 õpilast ja neid on vaja ohjata ja juhendada. Lapsevanem, kes plaanib appi tulla, peab arvestama oma transpordiga.

Direktor
Tõnu Erin

Info on ka Stuudiumis.

Busside sõidugraafik eraldi Stuudiumis.

• Algklassid saabuvad varem ja lähevad enne algust oma klassiruumi
  • Iga klass saab kooli poolt kringli ja joogi
  • Piknikutekid korraldavad klassid ise
  • Võta veel kaasa midagi maitsvat, et seda sõpradega jagada