Uudised

Ameerika päev Mectorys 08. märts Piret Seema


Neljapäeval, 7. märtsil oli meie 9. klassidel võimalus sõita Tallinna ning osaleda USA saatkonna ja TTÜ Tehnoloogiakooli ühises haridusprogrammis "Ameerika päev Mectorys". Kohale jõudes võttis meid vastu, kostitas maitsva jäätisega ning tutvustas lühidalt TalTechi erinevaid teaduskondi ja erialasid, tehnoloogiakooli projektijuht Virge Schmidt. Peale sissejuhatavat loengut, siirdusime varem välja valitud robootika töötubadesse - 9.a tegutses LEGO SPIKE PRIME töötoas ja 9.b LEGO EV3 kosmose väljakutse töötoas. Mõlemad pakkusid parajal määral käelist tegevust, programmeerimisoskuse täiendamist ja elevust, kui robotid õiges suunas liikuma saadi.

Peale töötube saime osa ingliskeelsest loengust, kus Ameerikast pärit noormees Mikey rääkis oma kooliajast, tutvustas sealset haridussüsteemi ja selle eripärasid ning traditsioone. Ta julgustas meie õpilasi küsima küsimusi ja kindlasti huvi korral uurima erinevaid võimalusi ja toetusi, kui tulevikus tekib soov Ameerikasse õppima asuda.

Suur tänu Mectory Ameerika keskus!

Aitäh TalTech tehnoloogiakooli projektijuht Virge Schmidt ja Põhja-Ameerika Ülikoolide Teabekeskuse juhataja Eha Teder.

Oleme väga tänulikud!

Fotod ja videod https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720315304750

Õpilaste saatjateks olid klassijuhatajad Erina Küüra ja Piret Seema, koolipoolne korraldaja Piret Seema.

Neljapäeval, 7. märtsil oli meie 9. klassidel võimalus sõita Tallinna ning osaleda USA saatkonna ja TTÜ Tehnoloogiakooli ühises haridusprogrammis "Ameerika päev Mectorys". Kohale jõudes võttis meid vastu, kostitas maitsva jäätisega ning tutvustas lühidalt TalTechi erinevaid teaduskondi ja erialasid, tehnoloogiakooli projektijuht Virge Schmidt. Peale sissejuhatavat loengut, siirdusime varem välja valitud robootika töötubadesse - 9.a tegutses LEGO SPIKE PRIME töötoas ja 9.b LEGO EV3 kosmose väljakutse töötoas. Mõlemad pakkusid parajal määral käelist tegevust, programmeerimisoskuse täiendamist ja elevust, kui robotid õiges suunas liikuma saadi.

Peale töötube saime osa ingliskeelsest loengust, kus Ameerikast pärit noormees Mikey rääkis oma kooliajast, tutvustas sealset haridussüsteemi ja selle eripärasid ning traditsioone. Ta julgustas meie õpilasi küsima küsimusi ja kindlasti huvi korral uurima erinevaid võimalusi ja toetusi, kui tulevikus tekib soov Ameerikasse õppima asuda.

Suur tänu Mectory Ameerika keskus!

Aitäh TalTech tehnoloogiakooli projektijuht Virge Schmidt ja Põhja-Ameerika Ülikoolide Teabekeskuse juhataja Eha Teder.

Oleme väga tänulikud!

Fotod ja videod https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720315304750

Õpilaste saatjateks olid klassijuhatajad Erina Küüra ja Piret Seema, koolipoolne korraldaja Piret Seema.