Fotokonkurss MUNA 2024 27. märts Piret Seema

Hea koolipere ja lapsevanemad!

Kuressaare Vanalinna kooli õpilasesindus kutsub sind osalema meie traditsioonilisel fotokonkursil MUNA 2024.

Tulemas on kevadpühad ning paljud pered võtavad koos ette kevadseadete valmistamise ja pühademunade värvimise.

Tee oma kätetööst telefoniga üks tore foto ning jaga oma tulemust julgelt ka meiega!

Saada oma foto ise või lapsevanema abiga kolmapäevaks, 3. aprilliks meiliaadressile opilasesindus@kvk.edu.ee

Kirja ja faili pealkirjaks autori nimi, õpilasel ka klass.

Kui fotod on kõik kokku kogutud, siis paneme need üles õpilasesinduse FB lehele (sinna juurde autori nime ei kirjutata), kus kõik saavad oma lemmikfotodele hääli jagada.

Toredaid saabuvaid kevadpühi!

Hea koolipere ja lapsevanemad!

Kirja ja faili pealkirjaks autori nimi, õpilasel ka klass.

Toredaid saabuvaid kevadpühi!