Liisbeth Kalmu omalooming avaldati ajakirjas HEA LAPS 12. jaanuar Piret Seema

Palju õnne Liisbeth Kalmule 9.b klassist, kelle armas ja südamlik lugu "Anna-Liis ja jõuluvana", avaldati detsembrikuu ajakirjas HEA LAPS.

Soovime Liisbethile ka edaspidiseks lennukaid mõtteid ja kerget sulge! Oleme sinu üle väga uhked!

Postituses näed Liisbethi kirjutatud lugu vaid osaliselt. Kuidas lugu edasi läheb, saad lugeda detsembrikuu ajakirjast HEA LAPS. Kellel ajakirja koju tellitud ei ole, leiab selle kooli raamatukogust.