Lõppes üleriigiline veebiviktoriin “Loogiline loodusteadus” 28. märts Piret Seema

Lõppes Tartu Ülikooli Teaduskooli üleriigiline veebipõhine viktoriin „Loogiline loodusteadus 7. ja 8. klassi õpilastele. Võistlus toimus kolmes voorus: I voor 6.–12. veebruaril, II voor 20.–26. veebruaril ja III voor 6.–12. märtsil. Kõigist kolmest voorust võttis osa 193 õpilast üle Eesti.

Vanalinna koolist osalesid 8.b klassi õpilased Mari-Ann Lipu ja Liisbeth Kalm. Tüdrukud olid väga tublid! Mari-Ann saavutas üldarvestuses märkimisväärse 30. koha ja 8. klasside arvestuses 24. koha! Liisbeth saavutas 95. koha!

Kiitus tublidele tüdrukutele ja suur tänu õpilaste juhendajale õpetaja Reene Kanemägile!