Uudised

Maakondlikult konkursilt POISTE LAUL 2023 nopiti eripreemiaid 21. veebruar Huvijuht Piret Seema


Laupäeval, 18. veebruaril toimus Kuressaare muusikakooli saalis Poistelaul 2023 Saaremaa eelvoor. Võistlemas oli 39 lauljat, kes jagunesid seitsmesse erinevasse vanuserühma. Kõige nooremad lauljad olid 4-aastased ja vanimad 20.

Vanalinna kooli esindasid tublid laulupoisid Klaus Nellis 2.a klassist, Ken Palu 3.b klassist, Ats Gregor Kasin 5.a klassist ning Rasmus Tamm 4.b klassist ja teda saatis trummil Riko Rehi 3.a klassist. 

Lauljaid hindas žürii, koosseisus Ester Soe, Kairit Levit ja Mihkel Vendel.

Meie kooli lauljaid Klaus Nellist ja Ken Palut tunnustati eripreemiaga!

Kiitus kõigile osalejatele ja õnnitlused eripreemiaga pärjatud poistele!

Suur tänu ja palju õnne poiste juhendajale õp Malle Veskele!

Laupäeval, 18. veebruaril toimus Kuressaare muusikakooli saalis Poistelaul 2023 Saaremaa eelvoor. Võistlemas oli 39 lauljat, kes jagunesid seitsmesse erinevasse vanuserühma. Kõige nooremad lauljad olid 4-aastased ja vanimad 20.

Vanalinna kooli esindasid tublid laulupoisid Klaus Nellis 2.a klassist, Ken Palu 3.b klassist, Ats Gregor Kasin 5.a klassist ning Rasmus Tamm 4.b klassist ja teda saatis trummil Riko Rehi 3.a klassist. 

Lauljaid hindas žürii, koosseisus Ester Soe, Kairit Levit ja Mihkel Vendel.

Meie kooli lauljaid Klaus Nellist ja Ken Palut tunnustati eripreemiaga!

Kiitus kõigile osalejatele ja õnnitlused eripreemiaga pärjatud poistele!

Suur tänu ja palju õnne poiste juhendajale õp Malle Veskele!