Miia Soom 3.a klassist osales rahvusvahelisel regatil Sloveenias 15. märts Piret Seema

20. veebruarist 3. märtsini osalesid Saaremaa Spordikooli/Saaremaa Sailing Academy purjetajad treeninglaagris ning võistlustel Horvaatias ja Sloveenias. Laagri lõpetuseks sõideti Sloveeniasse, kus osaleti Jadralni klub PIRAT Portorož korraldatud OptiOpening regatil Sloveenias. Algajate grupis sõitis oma esimesel välisvõistlusel osalenud Miia Soom välja tubli 5. koha, olles tüdrukute arvestuses III.

Palju õnne Miiale ja tema treenerile Kristina Klaosile!

Info ja pildid edastas õpetaja Kristina Kalf.

Palju õnne Miiale ja tema treenerile Kristina Klaosile!

Info ja pildid edastas õpetaja Kristina Kalf.