Õpilaste edukas osalemine e-viktoriinil "Olen rahatark!" 27. mai Anni Haandi

Üle-Eestilisel e-viktoriinil "Olen rahatark!" osales kokku 2499 õpilast 89 koolist. E- viktoriin oli suunatud 4.-6 klassi õpilastele. Testi sooritamiseks oli aega 45 minutit.

Saare maakonda esindas 4 kooli, nende seas ka Kuressaare Vanalinna Kool. Meie koolist osales 17 õpilast.

Meie kooli kõige tublimad olid:
Mihkel Tamm (5.a) - 23 punkti
Oliver Jaaska (5.a) - 21 punkti
Õie-Ann Tšernobrovkin (5.a) - 21 punkti
Kaur Kask (5.a) - 20 punkti
Reio Toom (6.a) - 22 punkti

Palju õnne edukatele noortele! Suur tänu õpetaja Liane Treile, kes õpilasi innustas registreerima ning tegi neile miniettevalmistuse rahaasjade kohta!

Meie kooli kõige tublimad olid:
Mihkel Tamm (5.a) - 23 punkti
Oliver Jaaska (5.a) - 21 punkti