Osalesime koolivikkeril 17. november Piret Seema

Sel nädalal, 14. novembril toimus Kärla koolis Saare maakonna koolide võistlusmäng KOOLIVIKKER 2023. Meie kooli esindanud tubli võistkond (viktoriini võistkond ja kaks kunstivikkeri võistkonda) saavutasid 12 osalenud kooli kokkuvõttes tubli 7. tulemuse.

Kunstivikkeri ülesandes, mis anti kohapeal, tuli 60 minutiga valmistada üks äge mask. Lisandra Kaju ja Marie Raud 6.a klassist võistlesid 5.-6. kl arvestuses  ja saavutasid 5.-6. koha ning Adeele Arikas 8.a ja Lisandra Püüa 9.b klassist võistlesid 7.-9. kl arvestuses ja saavutasid 4.-5. koha.

Viktoriini võistkonnas andsid oma panuse Eliisabet Usin 5.b, Kirke Sink 6.a, Hugo Vaba 7.a, Tõnu Lindmets 8.a, Alicia Peegel 9.b

Fotosid näed https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720312761794

Suur tänu kooli esindamise eest!

Aitäh õpetajatele, kes võistkonna koostamisel abiks olid!

Suur tänu õpetaja Tiia Kütile, kes varustas vikkeri võistkondi materjalide ja tehniliste vahenditega. Õpilastega käis kaasas huvijuht Piret Seema.

Fotosid näed https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720312761794

Suur tänu kooli esindamise eest!

Aitäh õpetajatele, kes võistkonna koostamisel abiks olid!