Päevakava ja sõidugraafikud 30. august Anni Haandi

Hea koolipere,

Meie uus õppeaasta asenduspinnal on peagi algamas. Jagame teiega olulist informatsiooni 1. septembri, tundide algusaegade, bussiaegade ning parkimiskorralduse kohta:

1. septembri aktused toimuvad Kuressaare Kultuurikeskuses

• 10:00 1. ja 9. klassid
  • 12:00 2. – 8. klassid

Õppetöö algab Upal 4. septembril.

1.-4. klasside tunnid algavad Upal kell 8:20 ning 5.-9. klasside tunnid 8:40.

Bussigraafikud

Upale hakkab õpilasi vedama kaks bussiliini:

Põhibuss 1: Tuulte Roos – Upa

Põhibuss 2: Ametikool – Upa

• Busside väljumisajad peatustest on esialgsed, mida vajadusel võidakse muuta. Väljumisaegade muutusest teavitatakse õpilasi ja busse kasutatavaid kooli töötajaid aegsasti.
  • Õpilastel oodatakse mõistlikku bussi kasutust ja rahulikku ja viisakat käitumist bussipeatustes ja bussis.
  • Bussi sisenemisel oota, kuni buss on täielikult peatunud ja uksed avanenud.
  • Bussi sisenedes võta seljakott seljast.

Parkimine Upal:

• Hommikul lapsi kooli tuues saab peatuda kooli kõrval teelaiendi alal, kus ei tohi parkida.
  • Kooli külastades saab parkida Südamekodu parklasse.

Hea koolipere,

1. septembri aktused toimuvad Kuressaare Kultuurikeskuses

• 10:00 1. ja 9. klassid
  • 12:00 2. – 8. klassid

Õppetöö algab Upal 4. septembril.

1.-4. klasside tunnid algavad Upal kell 8:20 ning 5.-9. klasside tunnid 8:40.

Bussigraafikud

Upale hakkab õpilasi vedama kaks bussiliini:

Põhibuss 1: Tuulte Roos – Upa

Põhibuss 2: Ametikool – Upa

• Bussi sisenemisel oota, kuni buss on täielikult peatunud ja uksed avanenud.
  • Bussi sisenedes võta seljakott seljast.

Parkimine Upal:

• Kooli külastades saab parkida Südamekodu parklasse.