Piirkondlikud olümpiaadid 09. veebruar Õppejuht Anne Pruul

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

19.jaanuaril toimus ühiskonnaõpetuse piirkonnavoor.

6. klassidest osales olümpiaadil 10 õpilast. Kokku oli võistlustules 40 õpilast.

9. kohtKaisi Tabri(6.a) ;  20. kohtHugo Vaba (6.a)

Osalesid veel 6.a klassist Jete Tamm, Mairold Org ja Saskia Esko,

6.b klassist Timo Torri, Hanna-Grete Usin, Marii Eliisa Külaots, Karl-Sander Siimer ja Nenna Mia Holm.

9. klassidest osalesid olümpiaadil  kaks õpilast ja mõlemad tublide tulemustega. Osavõtjaid oli 27.

5. koht Janar Sepp (9.b); 11. kohtAts Salu (9.a)

Täname kõiki osalenuid ja juhendajaid õpetajaid Liane Treid (6. klassid) ja Ainar Õunpuud (9. klassid)!

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

1.veebruaril toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7. – 9. klassidele.

Meie koolist osales 8.b klassist Alicia Peegel. Ta saavutas kümne võistleja seas tubli 5. koha.

Täname Aliciat  ja juhendajat õpetaja Külli Põldmad!

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

19.jaanuaril toimus ühiskonnaõpetuse piirkonnavoor.

9. kohtKaisi Tabri(6.a) ;  20. kohtHugo Vaba (6.a)

Osalesid veel 6.a klassist Jete Tamm, Mairold Org ja Saskia Esko,

5. koht Janar Sepp (9.b); 11. kohtAts Salu (9.a)

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

1.veebruaril toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7. – 9. klassidele.

Täname Aliciat  ja juhendajat õpetaja Külli Põldmad!