Selgusid parimad Vanalinna kooli laululapsed 12. aprill Piret Seema

Esmaspäeval, 10. aprillil oli kooli saal lauluhuviistest õpilastest ja publikust tulvil. Toimus Vanalinna kool laululind 2023. Laval astus erinevates vanuserühmades üles 34 laululast. Saali sulandunud heatahtlikud hindajad saadavad konkursile Kuressaare laululind 2023 (28.- 29. aprillil Kuressaare Nooruse koolis)  järgmised lauljad:

• 5-7aastaste vanuserühmast: Maria Usin 1.a, Marii Raiesmaa 1.a.
  • 8-10aastaste vanuserühmast: Nete Vaba 1.a, Klaus Nellis 2.a, Õie-Ann Tšernobrovkin 4.a, Eliisabeth Usin 4.b.
  • Fotol: Eliisabet Usin, kes saab lisaks veel ka tunnustuse, kui noor helilooja – esitas konkursil omaloomingulise laulu.
  • 11-13aastaste vanuserühmast: Ats Gregor Kasin 5.a, Mia-Nora Vislapuu 5.b, Kirke Sink 5.a, Õnne-Mari Viherpuu 5.b.

Kiitus kõigile osalejatele!

Aitäh õpetaja Malle Veskele ja Eldin Lemberile laulude õpetamise ja õpetaja Mallele laulude saatmise eest!

• 5-7aastaste vanuserühmast: Maria Usin 1.a, Marii Raiesmaa 1.a.

Kiitus kõigile osalejatele!