Toimus Vanalinna kooli 27. karikaturniir rahvastepallis 07. aprill Piret Seema

Reedel, 5. aprillil toimus Kuressaare spordihoones Kuressaare Vanalinna Kooli 27. karikaturniir rahvastepallis. Turniiri kunagine algataja oli kooli endine kehalise kasvatuse õpetaja Eili Köster. Toimunud turniiril võistlesid 1.-3. klasside ja 4.-5. klasside tüdrukute ja poiste võistkonnad.

Sel korral osalesid turniiril Kuressaare Vanalinna Kool, Kuressaare Hariduse Kool, Kuressaare Nooruse Kool, Luce Kool, Kaali Kool ja Aste Põhikool.

Vanalinna kooli tublid võistkonnad saavutasid turniiril I koha, II koha ja kaks 4. kohta.

4.-5. klasside poiste võistkonnas mängisid: Mihkel Tamm 5.a, Reio-Laur Ivanov 4.a, Reiko Vips 4.a, Markus Unus 4.a, Rasmus Kaljola 5.a, Holger Aus 5.a, Sassa Porila 5.a, Kaur Kask 5.a.

1.-3. klasside tüdrukute võistkonnas mängisid: Miia-Mai Saar 3.b, Marie Meltsas 3.b, Stella Tamm 3.b, Teele Lanno 3.b, Kristella Heinmets 3.b, Liisa Elissaar 3.a, Kärt Laanet 3.a, Anna-Stiina Kütt 3.a.

Saarte Hääle fotod ja video: https://saartehaal.postimees.ee/7994504/galerii-ja-video-pika-traditsiooniga-rahvastepallimangul-osalesid-kuue-kooli-sportlikud-lapsed

Kooli Flickeris olevad fotod https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720316052024/

Kiitus ja tänu kõigile osalejatele!  Suur tänu võistkondade õpetajatele, juhendajatele ja saatjatele!

Võistluste kohtunikud olid õpetaja Edgar Haavik,  Vanalinna kooli vilistlane Mark Kristjan Pitk ja klassiõpetaja Kairi Pihel. Võistluste peakorraldajad olid õpetajad Edgar ja Tiiu Haavik. Suur, suur tänu teile!

Aitäh kõigile abilistele, tänu kellele oli õpiastel võimalus võistlustel osaleda.

Turniiri tulemused:

1.-3. klasside tüdrukute turniir:

I koht – Kuresaare Hariduse Kool

II koht – Kuressaare Vanalinna Kool

IV koht – Aste Põhikool

1.-3. klasside poiste turniir:

I koht – Kaali Kool

II koht – Hariduse Kool

IV koht – Kuressaare Vanalinna Kool

V koht – Aste Põhikool

VI koht – Luce Kool

4.-5. klasside tüdrukute turniir: