Toimus stiilinädal ja kontsert „Muusikaga vabaks Eesti ja Ukraina moodi” 21. veebruar Huvijuht Piret Seema

13.-17. veebruarini toimus koolis õpilasesinduse eestvõttel STIILINÄDAL.

Esmaspäeval oli dresside kandmise päev, teisipäeval sõbrapäev ehk punase ja roosa päev, kolmapäeval retropäev, neljapäeval lahedate sokkide päev ja reedel Ukraina värvide päev.

Sõbrapäeval sai osaleda südamete otsimise mängus, sõbraga fotoseina ees ise pilte teha ning osaleda liikumis-ja nuputamismängus “Sõbrapäeva aardejaht”. Lahedate sokkide päeval sai võimlas osaleda võistlusel “Sokiliug” ning  Ukraina värvide päeval said 4.-9. klassid meeleoluka kontserdi osaliseks.

Kontsert „Muusikaga vabaks Eesti ja Ukraina moodi” toimus Kuressaare kultuurikeskuses. Laval musitseerisid suurepärased artistid Ruslan Trochynskyi ja Oliver Kilk, kes esitasid nii ukraina kui ka eesti rahvuslikku muusikat.

Aitäh kontserdi vahendamise eest Ülle Lehtmäele, Eesti Kontserdi koolikontserdid ja Kuressaare kultuurikeskuse kollektiivile õpilaste võõrustamise eest!

13.-17. veebruarini toimus koolis õpilasesinduse eestvõttel STIILINÄDAL.