Toimus Vanalinna kooli PLAYBACK 2023 28. jaanuar Huvijuht Piret Seema

Reedel, 27. jaanuari pärastlõunal oli kooli saal publikust ja esinejatest pilgeni täis. Algamas oli Vanalinna kooli PLAYBACK 2023. Jäljendamise huvilisi oli nii ohtralt, et osalejad istusid lava ees põrandal ja seisid seinte ääres – ikkagi kõik huvilised saali ära ei mahtunud.

Ürituse juhid Kätriin Johanson ja Miia Maria Poopuu 8.a klassist juhatasid kauaoodatud sündmuse sisse ning tutvustasid osalejatele ja publikule kohale saabunud žüriid.

Žüriisse kuulusid: direktor Tõnu Erin, Vanalinna kooli vilistlane ja vabakutseline näitleja ning huvikool Inspira ja Vanalinna kooli ühise teatristuudio juhendaja Mihkel Vendel, vilistlane ja hetkel Kuressaare ametikooli õpilane Piret Pärn, vilistlane (2016. aasta playback võitja ja maakondliku Jäljendusvaadendi 2016 Grand Prix) ja praegu Saaremaa Gümnaasiumi abiturient Raina Kolk, vilistlane ja samuti Saaremaa Gümnaasiumi õpilane Kristel Kallus. Selle aasta õpilasesindust esindasid Adeele Arikas ja Lovise Pärna 7.a klassist.

Peale žürii tutvustamist said jäljendajad alustada. Publik ja žürii said kaasa elada kuueteistkümnele lahedale etteastele ning kõigis kavades esines kokku 144 jäljendajat. Publik elas laval olijatele hoogsalt kaasa ning tunnustas kõiki julgeid esinejaid tugevate aplausidega.

Fotol: Noorema vanuseastme võitja – 2.b

Peale õpilaste etteasteid esinesid üllatuskülalisedansambel „Lilleke“ (Anne Pruul, Maila Aaslaid, Kadi Tänav(Tänak), Tiia Kütt, Kairi Pihel)  ja tantsutrupp „Must ja valge“ (Piret Seema, Kerli Kelder, Liisi Lõo, Madli Varik, Kadi Tänav8Tänak), Tuuli Käiro). Üllatuskülaliste etteastetele elati kaasa eriti häälekalt ja maruliselt.

Kiitus ja tänu kõigile õpilastele, kes laval esinesid! Suur tänu juhendajatele ja töökale žüriile!

Aitäh õpetaja Marko Kajule sündmuse pildistamise ning õpetaja Erina Küürale ja Martha-Maria Mägile (9.b) žürii abistamise eest.

Eriti suur tänu Kätriin Johansonile ja Miia Maria Poopuule (8.a), kes juhtisid üritust ning aitasid auhindade ettevalmistamisel. Samuti suur tänu abi eest Matis Vaherile (8.b), Sebastian Blankile (8.b) ja Kätriin Kivistikule (7.a).

Toreda lavakujunduse ning koostöö eest suur tänu õpetaja Tiia Kütile ja tema õpilastele!

Fotosid näed: https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720305573769/page1/

Žürii otsused said järgmised:

• NOOREMA VANUSEASTME VÕITJA: 2.b kl – Chantaje (Anete Arikas, Stella Tamm, Hannaly Tšedreki – juhendajad Anete Arikas ja Stella Tamm 2.b kl)
  • Eeskuju eripreemia: 1.a ja 5.a – Head and shoulders (juhendaja Girta Tang)
  • Koos kulgemise eripreemia: 1.b – We all clap hands together (juhendajad Maila Aaslaid ja Kairi Pihel)
  • Oma lähenemise eripreemia: 2.a – Laulupesa ja Shate „Tantsukingad“ (juhendaja Kristina Kalf)
  • Tervisekasvatuse eripreemia: 3.a – Suur komöödiaõhtu – „Vala välja!“ (juhendaja Kadi Tänav(Tänak))
  • Nunnumeetri eripreemia: 3.a – Inese imelised „Keerlen“ (juhendaja Kadi Tänav(Tänak)
  • Parima dueti eripreemia: 3.b –  Ma näen su häält – „Seitseteist“  (juhendaja Ülle Pihelpuu)
  • KESKMISE VANUSEASTME VÕITJA: 4.b kl – HANDCLAP by Fitz And The Tantrums (Liisa Riismaa, Ida-Mari Narbona, Ketlin Kask, Lisandra Tarkus, Carmen Johanson, Sebastian Turja, Sander Mägi, Marcus Songisepp, Kaisa Sagor, Diana Vakhnik – juhendaja Kairi Pihel)
  • Kaaluka etteaste eripreemia: 4.a kl poisid – Just Dance „Turn Up The Love“ (juhendaja Tiiu Murd)
  • Eripreemia „Ka pool on hästi“: 5.a kl tüdrukud – BLACKPINK „How You Like That“ (juhendaja Lilit Hein 5.a kl)
  • Eripreemia kauni kostüümikandmise eest: 5.b kl – Subwoolfer „Give That Wolf A Banana“ (juhendaja Madli Varik)
  • VANEMA VANUSEASTME VÕITJA: 8.b kl – Traffic „Kesköödisco“ (Alicia Peegel, Tarel Lakovitš, Kristjan-Ado Tiivits, Lisandra Püüa, Enardo Merelaid, Aren Mäeorg, Rome Post, Robert Paul McCarthy, Keitlin Hallik, Lisandra Luik, Rasmus Reinaru – juhendaja Piret Seema)
  • Eripreemia „Virve on ikka meiega“: 9.b poisid – Kihnu Virve „Merepidu“ (juhendaja Erko Bõstov 9.b)

Vanalinna kooli võimlemisrühm „Graatsia“ ja juhendaja Tiiu Haavik andsid žüriile võimaluse välja jagada kaks lavalise liikumise preemiat:

• Parim lavaline liikumine 1.-4. kl – 4.b kl
  • Parim lavaline liikumine 5.-9. kl5.a kl

Individuaalsed preemiad suurepärase etteaste eest:

• Ats Gregor Kasin 5.a
  • Killu Lember 2.a
  • Ken Palu 3.b
  • Liisa Riismaa 4.b
  • Tristen Nurja 5.b
  • Tarel Lakovitš 8.b
  • Kristjan-Ado Tiivits 8.b

Preemia juhendamise eest – Erko Bõstrov 9.b

Preemia „Kes jõuab, see teeb“ – õpetaja Kadi Tänav(Tänak).

Korraldaja

Huvijuht Piret Seema

Fotol: Noorema vanuseastme võitja – 2.b

Žürii otsused said järgmised:

• Eeskuju eripreemia: 1.a ja 5.a – Head and shoulders (juhendaja Girta Tang)

• Parim lavaline liikumine 1.-4. kl – 4.b kl
  • Parim lavaline liikumine 5.-9. kl5.a kl

Individuaalsed preemiad suurepärase etteaste eest:

• Ats Gregor Kasin 5.a
  • Killu Lember 2.a
  • Ken Palu 3.b
  • Liisa Riismaa 4.b
  • Tristen Nurja 5.b
  • Tarel Lakovitš 8.b
  • Kristjan-Ado Tiivits 8.b

Preemia juhendamise eest – Erko Bõstrov 9.b

Preemia „Kes jõuab, see teeb“ – õpetaja Kadi Tänav(Tänak).

Korraldaja

Huvijuht Piret Seema