Tüdrukud saavutasid maakondlikul 1.-3. klasside rahvastepalli meistrivõistlustel tubli III koha 27. november Piret Seema

23. novembril toimusid Kuressaare spordihoones Saare maakonna 1.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis. Vanalinna kooli esindasid nii tüdrukute kui ka poiste võistkond. Tüdrukute võistkond saavutas suurepärase 3. koha!

Tüdrukute võistkonnas mängisid: Marie Meltsas 3.b, Miia-Mai Saar 3.b, Anete Arikas 3.b, Stella Tamm 3.b, Lisandra Koor 3.b, Emili Sepp 2.a, Anna-Stiina Kütt 3.a, Ann-Marii Kuznetsov 3.a.

Palju õnne tüdrukute võistkonnale! Eriti suur kiitus Mariele ja Miia-Maile! Võistkonda ergutas ja juhendas võistlustel huvijuht Piret Seema.

Poiste võistkonnas mängisid: Rego Alder 3.b, Sebastian Kaju 3.b, Georg Kangur 3.b, Karl-Robin Rüütel 3.a, Aron Alexander Berens 3.a, Evert Raud 2.a, Jarek Vips 2.a, Uku Palts 3.a. Kiitus poistele kooli esindamise eest! Kohapeal toetas ja juhendas võistkonda õpetaja Kritsina Kalf.

Suur tänu tüdrukute ja poiste kehalise kasvatuse õpetajatele Eldin Lemberile, Kristina Kalfile ja Kadi Tänav(Tänakule)!

Fotosid näed siit:https://www.flickr.com/photos/vanalinna/albums/72177720312957377