Uudised

Vanalinna 7.-9. kl poiste võistkond saavutasid 3×3 korvpallis III koha 24. märts Piret Seema

Neljapäeval, 16. märtsil toimus Orissaare spordihoones Saare maakonna koolide 3×3 korvpalliturniir. Vanalinna kooli esindas turniiril kolm võistkonda.

8.-9. klasside arvestuses kuulusid võistkonda: Erko Bõstrov 9.b, Daniel Piht 8.b, Gregor Aru 9.a, Kristofer Johannes Arula 9.b. Poisid saavutasid kümne võistkonna hulgas tubli III koha!

1.-5 klasside arvestuses kuulusid Vanalinna võistkonda 5.a klassi poisid: Simmo Laanet, Jorven Aru ja Villem Havi. Saavutati tubli 4. koht!

7.-6. klasside arvestuses esindasid kooli: Andres Havi 7.b, Sandro Jermakov 7.b, Riko Velve 7.a ja Hugo Vaba 6.a.

Kiitus poistele kooli esindamise eest ja palju õnne III ning 4. koha saavutamise puhul!