Uudised

Vanalinna kooli etlejatele maakonna konkursilt kaks laureaadi tiitlit 08. veebruar Huvijuht Piret Seema


Kolmapäeval, 8. veebruaril toimus meie kooli saalis Saare maakonna 4.-6. klasside etlejate konkurss. Osalesid Kuressaare Nooruse kooli, Kuressaare Vanalinna kooli, Aste Põhikooli, Kärla Põhikooli,  Kuressaare Hariduse kooli ja Orissaare Gümnaasiumi noored etlejad. Nagu konkursi juhend ette näeb, esitas iga osaleja eesti või maailmakirjanduse autorite loomingust ühe luuletuse ja ühe proosateksti. 

Vanalinna kooli tublidele etlejatele omistas hindamiskomitee kaks laureaadi tiitlit! Palju õnne Õie-Ann Tšernobrovkin ja Oliver Lillepärg 4.a klassist ning juhendaja, õpetaja Tiiu Murd! 

Fotol: Õie-Ann Tšernobrovkin ja Oliver Lillepärg

4.-6. klasside etlejaid hindas heatahtlik hindamiskomitee koosseisus: Maris Rattasepp, Triinu Räim, Andris Tambur, Annaliise Pedaja, Marilyn Lempu. 

Lisaks  esindas Vanalinna kooli väga tublilt Eliisabet Usin 4.b klassist, kelle juhendaja on õpetaja Kairi Pihel.

7.-9. klasside etlejate konkurss toimus samuti 8. veebruaril, aga Saaremaa Gümnaasiumis. Vanalinna kooli esindasid Miia Maria Poopuu 8.a, Merlyn Tamm 9.b ja Ats Salu 9.a ning juhendaja, õpetaja Erina Küüra. 

Kiitus ja suur tänu kõigile etlejatele ja juhendajatele kooli esindamise eest!

Kolmapäeval, 8. veebruaril toimus meie kooli saalis Saare maakonna 4.-6. klasside etlejate konkurss. Osalesid Kuressaare Nooruse kooli, Kuressaare Vanalinna kooli, Aste Põhikooli, Kärla Põhikooli,  Kuressaare Hariduse kooli ja Orissaare Gümnaasiumi noored etlejad. Nagu konkursi juhend ette näeb, esitas iga osaleja eesti või maailmakirjanduse autorite loomingust ühe luuletuse ja ühe proosateksti. 

Vanalinna kooli tublidele etlejatele omistas hindamiskomitee kaks laureaadi tiitlit! Palju õnne Õie-Ann Tšernobrovkin ja Oliver Lillepärg 4.a klassist ning juhendaja, õpetaja Tiiu Murd! 

Fotol: Õie-Ann Tšernobrovkin ja Oliver Lillepärg

4.-6. klasside etlejaid hindas heatahtlik hindamiskomitee koosseisus: Maris Rattasepp, Triinu Räim, Andris Tambur, Annaliise Pedaja, Marilyn Lempu. 

Lisaks  esindas Vanalinna kooli väga tublilt Eliisabet Usin 4.b klassist, kelle juhendaja on õpetaja Kairi Pihel.

7.-9. klasside etlejate konkurss toimus samuti 8. veebruaril, aga Saaremaa Gümnaasiumis. Vanalinna kooli esindasid Miia Maria Poopuu 8.a, Merlyn Tamm 9.b ja Ats Salu 9.a ning juhendaja, õpetaja Erina Küüra. 

Kiitus ja suur tänu kõigile etlejatele ja juhendajatele kooli esindamise eest!